Razzamataz Müdürü Denise Hutton-Gosney

Birleşik Krallığın gençlere harika fırsatlar sunarak özgüveni gibi geleceğe olan güvenini de tazeleyen Razzamataz Tiyatro Okulları franchise’ı The Stage gazetesiyle iş birliği yaparak dans, drama ve şarkı söyleme gibi alanlarda binlerce poundluk eğitim bursu veriyor. Yetenekli minikler için sunduğu imtiyazlarla ülke çapındaki çocuklara önemli destekler sunan franchise, pandemi döneminin başından bu yana esnek eğitim imkanlarıyla dikkat çekiyor.

Sahne Sanatlarına Tutku Uyandıran Franchise Fikirleri

Evlere kapanma sürecinde aktif kalmayı başaran bir tiyatro okulu franchise’ı olan Razzamataz, tüm ülke çapına açtığı online sınırlarla eğitime kaldığı yerden devam etmiş, tüm öğretmenler, çocukların oturma odaları, yatak odaları ve bahçelerinden sahne sanatları eğitimlerine katılmaya devam etmelerine hayran adeta hayran kalmışlardı. Razzamataz Müdürü Denise Hutton-Gosney öğrencilerinin geçtiğimiz 2 ayda katılım konusunda yüksek irade gösterdiklerini ve böylece franchise markasına olan bağlılıklarını ispatladıklarını belirtirken, çocuklara onların yaratıcılığını zorlayarak mutluluk ve heyecan sunacak bir fırsatın içinde oldukları için heyecan duyduklarını ekliyor. Bu noktada Denise’in sahne sanatları serüveninin annesinin yetenek avcılığı için açılan yerel bir seçmenin ilanını görmesiyle başlamış olması ise ilham verici.

Sahneye çıkmak konusunda dürtülere ve kararlılığa sahip olan gençlerin kendi okullarından yüzlerce poundluk eğitim alabiliyor olmaları büyük bir fırsat olarak görülürken firmanın eski öğrencilerinin arasında Hamilton, & Juliet, Matilda, Rock Okulu gibi birçok TV programının katılımcılarının yanı sıra Disney filmlerinde başrol alan başarılı isimlerin de olduğunu eklemek gerekiyor.

Çocukların Geleceğe Güveni Uyandırılıyor

Yalnızca mesleki kariyer olarak performans sanatlarına yönelmek isteyen gençlere değil, daha özverili ve disiplinli bir avukat, öğretmen veya doktor isteyip sıkı çalışma düzenini görmek isteyen ilham ve enerji dolu gençlere de yeni bir dünyanın kapılarını aralayan Razzamataz, sahne sanatlarının gücü ve gençler üzerinde oluşturduğu olumlu etkiler konusunda oldukça tutkulu. Okul, burs gibi mali yardımın yanı sıra, hayallerini takip etme inancını verdiğini açıklayarak güven konusunda büyük bir destek sunuyor.

Pek çok aktivitenin askıya alınmış olmasıyla birlikte çocukların ve gençlerin tutkularından uzaklaştığı bir döneme girildiğini hatırlatan Denise, aldıkları geri bildirimler doğrultusunda sayesinde performans sanatlarının genç yaşamları nasıl değiştirebileceğini öğrendiklerini ifade ediyor.

Geleceğe dair güven ortamı inşa etmek ve değerli yaşam becerileri öğretmek için sorumluluk almakta olduklarını belirten firma, tüm çocukları seçmelere bir şans vererek konfor alanlarından uzaklaşıp yeni denemelere açık olmaya davet ediyor.

Franchise Market Türkiye
Üç ayda bir basılarak kitabevlerinden sanayi odalarına, beş yıldızlı otellerden havalimanlarına kadar birçok noktaya ulaşıyor. Hazırladığımız kaliteli, zengin içeriklerle ve ortak platformda buluşturduğumuz markalar, tedarikçiler ve yatırımcılarla franchise sektörüne hız veren ve ileriye taşıyan katma değerler yaratıyoruz ve daha fazlasını yaratmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.