Künye

Selen DENİZ

İMTİYAZ SAHİBİ

Uzun yıllardır franchise sektöründe çalışmalar yapan, birçok markaya danışmanlık hizmeti sunan Deniz, başarısını Franchise Market Türkiye ile taçlandırdı ve artık sektöre farklı bir alandan da yön veriyor.

Melis İSTANBULLU

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Profesyonel iş yaşamını gazete ve dergiler etrafında şekillendiren İstanbullu, genel yayın yönetmeni olarak bütün departmanların senkronize şekilde çalışmasını organize ediyor.

Atakan ÖZTAYFUN

Görsel SANAT YÖNETMENİ

14 yaşında babasının çektiği fotoğraflarla oynayarak ufak tasarımlar yapmaya başlayan Öztayfun, 2017'de “Mustafa Kemal Atatürk'ü Anlamak” adlı eser yarışması için hazırladığı animasyon film ile mansiyon ödülüne layık görüldü. Bozok Üniversitesi Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon bölümü mezunu olan Öztayfun, 2018’den beri çeşitli markalara tasarımlar hazırladı ve şu an kariyerine Franchise Market Türkiye’de devam ediyor.

Albina Jan ŞEN

METİN YAZARI

Kitaplara, dergilere ve sosyal medyaya olan ilgisiyle metin yazarlığına yönelen Şen, Franchise Market Türkiye’nin yer aldığı bütün platformlardaki metinlerini üretiyor.

İsmail ATAGÜN

BİLİŞİM UZMANI

Bilişime ve yazılıma olan ilgisini mesleği haline getiren Atagün, Franchise Market Türkiye’nin tüm yazılımsal ürünlerini ortaya çıkarıyor.

BASKI YERİ

Anadolu Basım Yayın Matbaacılık Makine San. Tic. Ltd. Şti . Tel: 0232 433 33 55

YAYIN TÜRÜ

Süreli (Üç ayda bir yayımlanır)

YÖNETİM MERKEZİ

Manas Bulvarı Adalet Mahallesi No: 47 Folkart Towers A Kule 35. Kat 3501 Bayraklı/İzmir