E-ticaret Uygulaması Wish, Türkiye ile Entegrasyon İş Birliğinde

E-ticaret dünyasının ilgi çeken isimlerinden mobil uygulama Wish, Türk e-ticaret altyapı sağlayıcısı T-Soft’un kardeş markası olan Connect Profile ile entegre olarak çalışmalarına başladı. İki ismin yaptığı bu önemli entegrasyon girişimi sayesinde artık firmaların satış yapmak istediği her ülke veya bölge için yeni bir hesap oluşturmasına gerek olmadan erişime açılması mümkün olabilecek, hem de 100’den fazla ülkede!
Avantajlarla Dolu Alışveriş İmkanları
Her ay dünya genelinde 100 milyondan fazla aktif üye tarafından kullanılan ve gün için ortalama 1,8 milyon ürün satışı yakalayan Wish, pek çok işletmeye kazançlı bir alışveriş ortamı sunmasıyla biliniyor. Öyle ki böylesi zengin ve erişilebilir bir alışveriş ortamı olan platformda yer almak isteyen satıcı firmaların yalnızca Wish kaydı oluşturması yeterli oluyor.
Geniş bir global takipçi kitlesine anında görünebilme imkanı sunan Wish, Türkiyeli firmayla yaptığı işbirliği sayesinde ülke satıcılarına ve alıcılarına da pek çok kolaylık sunmasıyla şimdiden heyecan yaratıyor. İşletmelere özel hesap yöneticileri, kişiselleştirilmiş ürün akışı ve gösterimiyle ürünlerin sunumunun yapılması, teslimat ve iade konusunda farklı programlar, sınır ötesi lojistik çalışmaları, hızlı teslimat ve yine yüksek hızla ödeme yapma, ürünlerin öne çıkması için geliştirilmiş pazarlama uygulamaları platformun saymakla bitmeyen avantajlarından bazıları.
Başarının Sırrı Algoritma
Gösterdiği satış rakamları başarısının üzerinde etkisi olan en önemli kriterin algoritma sistemleri olduğunu dile getiren Wish Türkiye Ülke Hesap Yöneticisi Damla Kaçar, ürünlerin satın alma potansiyeline göre gösteriminin yapıldığını ve bu durumun toplam satışların %70’inden fazlasını oluşturduğunu açıklayarak avantajlı sisteme somut bir örnekle dikkat çekici bir kesinlik getiriyor.

Franchise Market Türkiye
Üç ayda bir basılarak kitabevlerinden sanayi odalarına, beş yıldızlı otellerden havalimanlarına kadar birçok noktaya ulaşıyor. Hazırladığımız kaliteli, zengin içeriklerle ve ortak platformda buluşturduğumuz markalar, tedarikçiler ve yatırımcılarla franchise sektörüne hız veren ve ileriye taşıyan katma değerler yaratıyoruz ve daha fazlasını yaratmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.