2021’de Her Ay 2 Yeni Lokasyon Açacağını Duyuran Eğitim Franchise’ı Sylvan Learning

Tamamlayıcı eğitim franchise’ı Sylvan Learning, büyüme ivmesini kalıcılaştırmaya hazırlanıyor. Güncel olarak dünya genelinde 750 farklı noktada şubesi bulunan tamamlayıcı eğitim franchise’ı Sylvan Learning, geçtiğimiz günlerde planlarını halka açıklayarak 2021 senesi boyunca her ay yeni 2 ünite açacağını paylaşmış bulunuyor.

2019 yılında 22 yeni merkez açmış ve 2020 gibi salgının patladığı bir yılda bile 16 yeni ofis açmayı başarmış olan Sylvan Learning, bu senede beklendiği gibi büyümesinin önüne geçilemez bir hal aldı. Yakın zamanda 4 yeni lokasyon için anlaşma masasına oturan marka, Mart ortasına kadar 6 yeni satış biriminin de anlaşmalarını yenilemiş bulunmaktaydı. Şimdi de Mayıs ayı için hedeflenen 5 ila 7 arasındaki yeni bölgeyle imzaları atan franchise, gelişimle dolu geçecek bir yılın sinyallerini ilk çeyrekten vermeyi başardı.

İvmeli Yükselişin Sırrı

Teknolojiyi kullanarak yatırım gibi yenilik yapmaya da devam ettiklerini, öğrencilere yardımcı olmak için farklı zamanlarda farklı eğitim ürünlerini kullanmak için çok çalıştıklarını ve franchise’lara ek gelir akışları sağlayarak destek olduklarını açıklayan CEO John McAuliffe, evde ve sanal olarak ders verme becerilerinin bu teknolojiye yapılan yatırımlar sayesinde mümkün olduğunun altını çizdi.

Pandemi döneminde işletmeler darbe aldığında markanın kendi ağını ayakta tutabilmesi için mevcut franchise sahiplerine gösterilen yaklaşımla birlikte 1,5 milyon dolarlık telif ödemesinden feragat edildiği açıklanırken, istikrarlı büyümenin bu gibi kriz istisnalarına bağlandığı da duyuldu. İş süreçlerinin tamamında bayilerini korumak için ekstra çaba gösterdiklerini belirten McAuliffe, Covid-19 başlangıcında büyük bir darbe aldıklarını, kısıtlamalar olmasaydı şu ankinden daha iyi bir durumda olacaklarına emin olmakla birlikte kısıtlamalar kaldırıldığında güçleneceklerini ifade etti.

Franchise Market Türkiye
Üç ayda bir basılarak kitabevlerinden sanayi odalarına, beş yıldızlı otellerden havalimanlarına kadar birçok noktaya ulaşıyor. Hazırladığımız kaliteli, zengin içeriklerle ve ortak platformda buluşturduğumuz markalar, tedarikçiler ve yatırımcılarla franchise sektörüne hız veren ve ileriye taşıyan katma değerler yaratıyoruz ve daha fazlasını yaratmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.