Zorlu Center Ödüle Doymuyor

ICSC Solal Marketing Awards’tan Zorlu Center’a Altın Ödül!

Zorlu Center, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) tarafından her sene düzenlenen ve pazarlama yönetimi alanında sektörün en prestijli ödül programı olan ICSC Solal Marketing Awards’ta Türkiye’de ilk kez hayata geçirilen ‘Çılgın Emojiler’ projesiyle ‘Footfall Activation’ kategorisinde ‘Altın Ödül’ kazandı.

Zorlu Center, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) tarafından pazarlama yönetimi alanındaki en başarılı projeleri ödüllendirmek amacıyla her sene düzenlenen Solal Marketing Awards’ta Altın Ödül’e layık görüldü.

Viyana’da gerçekleştirilen ödül töreninde, Zorlu Gayrimenkul Pazarlama Müdürü Dr. Nur Ziyaoğlu Aytekin, “Hizmet vermeye başladığımız günden beri Zorlu Center olarak pazarlama alanında almış olduğumuz 40’ın üstündeki ödüllere bir yenisini daha ekledik. ICSC Solal Marketing Awards sektörümüzün en prestijli ödül programı, Solal Marketing Awards’dan Altın Ödül almak çok gurur verici. Emeği geçen herkese teşekkürler” dedi.

Dev Emojiler Zorlu Center’da ziyaretçileriyle buluştu.

Çılgın Emojiler projesi kapsamında sosyal medya ve mesajlaşma platformlarında kullanılarak bütün dünyada bir fırtınaya dönüşen Emoji’lerin dev ikonları Zorlu Center’ın 20 farklı yerine yerleştirildi. Türkiye’de bir ilk olarak gerçekleştirilen projede Emoji ikonları ve Emoji etkinlikleri, hem Zorlu Center ziyaretçilerinin hem de sosyal medya takipçilerinin yoğun ilgisini görmüştü.

Franchise Market Türkiye
Üç ayda bir basılarak kitabevlerinden sanayi odalarına, beş yıldızlı otellerden havalimanlarına kadar birçok noktaya ulaşıyor. Hazırladığımız kaliteli, zengin içeriklerle ve ortak platformda buluşturduğumuz markalar, tedarikçiler ve yatırımcılarla franchise sektörüne hız veren ve ileriye taşıyan katma değerler yaratıyoruz ve daha fazlasını yaratmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.