YOYOLAND: Koordinasyon Oyun Merkezi

Sağlıklı, başarılı, dengeli ve mutlu çocuklar yetiştirmek herkesin hakkı!

Türkiye’nin ilk denge ve koordinasyon oyun merkezi Yoyoland Esat Tanık ve Yankı Tanık önderliğinde açıldı! Birçok defa tenis turnuvalarında Türkiye Şampiyonu olan ve her sene Genç Milli seçilerek Avrupa Ferdi ve Avrupa Takım şampiyonlarında Türkiye’yi temsil eden Esat TANIK ve Sahne Sanat Tiyatrosu, Bilkent İlköğretim Okulu, Devlet Tiyatroları gibi önemli kurumlarda drama eğitmenliği ve oyunculuk yapan eşi Yankı TANIK, Türkiye’deki çocuklarda altyapı, denge ve koordinasyon eksikliği olduğunu gözlemleyerek Türkiye’nin ilk denge ve koordinasyon oyun merkezi Yoyoland’i kurdu. Yoyoland ailesi, tedarikçileri ve çalışanları olarak sağlıklı, başarılı, dengeli ve mutlu çocuklar yetiştirmenin herkesin hakkı olduğuna inanıyor ve bu doğrultuda çalışıyorlar. Amaçları ise Türkiye’de bugüne kadar dikkat çekilmeyen bir konu olan çocukların motor becerilerini, vücut koordinasyonlarını oyunlar ile geliştirmek.

Çocuklar, yürümek için ilk adımlarını attıkları an itibari ile denge ve vücut koordinasyonu çok önemlidir. Bunun doğru bir şekilde geliştirilmesi içinde desteklenmesi şarttır. Bunun yanı sıra her spor branşının alt yapısı vücut koordinasyonu ve denge ile başlar. Yapılan araştırmalarda göre çocukluktan ergenliğe, ergenlikten yetişkinliğe geçişte vücut koordinasyonu düzgün olan dengeli bireylerin özel hayatlarında, iş hayatlarında ve günlük yaşamlarında daha istikrarlı daha başarılı oldukları ispatlanmıştır.

Yoyoland; yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımıyla hem ülkemizde hem de dünyada bir ilki gerçekleştirerek ulaşılabilir olup, denge ve koordinasyon oyun merkezi ile çocuklara hizmet veriyor. Yoyoland’in ilk şubesi İzmir’in en işlek ve merkezi noktası olan Alsancak’ta Mimarsinan Mah. Dr. Mustafa Enver Bey Caddesi No:47/B Giriş Katı’nda açıldı!

Franchise Market Türkiye
Üç ayda bir basılarak kitabevlerinden sanayi odalarına, beş yıldızlı otellerden havalimanlarına kadar birçok noktaya ulaşıyor. Hazırladığımız kaliteli, zengin içeriklerle ve ortak platformda buluşturduğumuz markalar, tedarikçiler ve yatırımcılarla franchise sektörüne hız veren ve ileriye taşıyan katma değerler yaratıyoruz ve daha fazlasını yaratmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.