Yollando.com, Türkiye’den 71 Farklı Ülkeye Ürün Gönderdi

Türkiye’den Dünya’ya alışveriş ve paket yönlendirme hizmeti veren Yollando.com, 71 ülkeye gönderim yaparak 21.000’den fazla alışverişe aracılık etti

Alışveriş ve paket yönlendirme servisleri sunan Yollando.com, yurtdışındaki kullanıcılarına Türkiye’de bir teslimat adresi tanımlayarak tüm e-ticaret sitelerinden kolayca alışveriş yapmalarını sağlıyor. Dünya’nın farklı ülkelerindeki kullanıcılarına sunduğu katma değeri artırmak için ise; “Benim İçin Al, Paket Birleştirme, Depolama, Paket Takibi ve İndirimli Paket Yönlendirme” gibi çeşitli hizmetler sunuyor. Yollando.com aracılığıyla yapılan online alışverişlerde, ürünlerin yurt dışına transfer maliyeti; paket optimizasyonu servisi sayesinde yüzde 80’e varan oranlarda düşüyor. Gelişmiş teknolojik altyapısı ve kapsamlı servisleri ile Türkiye’nin e-ihracatına katkı sağlayan girişim, bölgedeki lider alışveriş ve paket yönlendirme servisi olmayı hedefliyor.

21.000’den fazla alışverişe aracılık ederek 71 farklı ülkeye ürün gönderdik

2018 yılının Mart ayında Tarvenn Ventures’dan ilk yatırımını aldıktan sonra kısa sürede gelirlerini 5 kat arttıran ve 71 farklı ülkedeki kullanıcılarının Türkiye’den alışveriş yapmasını sağlayan Yollando.com’un Kurucusu Serdar Güvenkaya, “Türkiye’nin e-ticaret konusunda sahip olduğu potansiyeli yurtdışına açıyoruz. Türkiye’den alışveriş yapmak isteyen kişilerin uluslararası teslimat, yüksek gönderi ve ürün maliyeti, eksik alternatif ödeme seçenekleri ve alışveriş esnasında yaşayabilecekleri diğer tüm problemlerini çözüyoruz.” dedi. Sundukları Benim İçin Al servisine ayrı bir parantez açmak istediğini belirten Güvenkaya, “Kullanıcılar Benim İçin Al hizmeti ile Türkiye’den istedikleri ürünün linkini Yollando’ya ileterek, vakit kaybetmeden ürüne sahip olabiliyor. Ayrıca 5 dilde sunduğumuz hizmet ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutuyoruz. Geliştirdiğimiz teknolojik altyapı ile Türkiye’den tüm Dünya’ya binlerce ürün göndermeyi başardık” diye ekledi.

Yenilenen altyapı ile büyümeye devam edecek

Tarvenn yatırımı sonrası yeni ofisine geçen ve teknolojik altyapısını yenileyen Yollando, kullanıcılarına farklı bir e-ticaret deneyimi yaşatmak istiyor. Üstün teknolojik altyapısı ve yeni hayata geçirdiği Yollando Shop hizmeti ile tek bir panel üzerinden tüm Dünya’daki üyelerinin Türkiye’den hızlı ve kolay alışveriş yapabilmesine imkan sunacak. Yollando Shop hizmeti sayesinde yerel firmalara marka bilinirliği ve yurtdışı pazarına açılma fırsatı sağlamanın yanı sıra satış ve gönderim operasyonlarını uçtan uca yönetme imkanı veren Yollando.com, sağladığı ek hizmetler sayesinde kullanıcılara ve satıcılara maliyet avantajı da sağlayacak. Yeni yatırım turunu bu sene içerisinde tamamlamayı hedeflediklerini belirten Serdar Güvenkaya, operasyon ve pazarlama faaliyetlerini hızlandırarak 3 yıl içerisinde senelik 100 milyon dolarlık alışverişe aracılık edeceklerini belirtti.

Franchise Market Türkiye
Üç ayda bir basılarak kitabevlerinden sanayi odalarına, beş yıldızlı otellerden havalimanlarına kadar birçok noktaya ulaşıyor. Hazırladığımız kaliteli, zengin içeriklerle ve ortak platformda buluşturduğumuz markalar, tedarikçiler ve yatırımcılarla franchise sektörüne hız veren ve ileriye taşıyan katma değerler yaratıyoruz ve daha fazlasını yaratmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.