Yeni Bir Hayata ”Evet” Derken

Evlilik hazırlıklarının başladığı bu günlerde evlenmek isteyen çiftlerin hayallerini Altın Yunus Otel gerçekleştiriyor. Altın Yunus’un hepsi birbirinden şık, açık ve kapalı mekanlarında düzenlenen düğün törenleri hem çiftlere hem de davetlilere rüya gibi bir atmosfer sunuyor. Düğünler ve birbirinden özel davetler, herkesin hayallerine göre özel olarak tasarlanıp farklı oturma düzenlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 1000 kişiye kadar çıkabilen kapasitesi ile düğün organizasyonlarının vazgeçilmez mekanı olarak hizmet veriyor. Düğününü unutulmaz bir yerde yapmak isteyen çiftler için Ege Denizi’nin ve Çeşme’nin eşsiz konumuyla etkileyici bir atmosferde farklı konseptler ve farklı mekanlar sunuyor.

Unutulmaz davetler için farklı konseptler

Doğa ile iç içe konuma sahip olan “Sunset Teras” alanı yaz düğünlerine ev sahipliği yapıyor. Nikah ve kokteyl organizasyonlarınız için ideal bir mekan olarak Gardenya Balo Salonu ve Gardenya Terası 980 m2 alanı ile konuklarına eşsiz bir mekanda olmanın farklılığını yaşatıyor. Plaj düğünleri için kumsalda, sizin için her detayı incelikle planlanmış bir yaz düğünü sunuyor. Kış aylarında yalnızca sevdikleri ile küçük bir kutlama yapmak isteyen çiftler ise 650 kişiye varan kapalı salonları kullanabiliyorlar.

 

Catering & Banket

Düğün gecesinde sunulacak menüler, isteğe bağlı detaylar hep birlikte karar verilip, tadım günü beklentiler ve gerçekler buluştururken her detay incelikle profesyonel ekip ve zengin organizasyon seçenekleri ile sizin hayallerinize göre planlanıyor. Özel pasta seçenekleri Altın Yunus’un konuklarına ikramları arasında bulunuyor. Düğün gecesi konaklamak isteyen misafirlere özel imkanlar da bulunmakta. Böylece davet sahipleri, ”Misafirlerimi en iyi nasıl ağırlarım?” sorusunu da akıllarından çıkarmış oluyor. Zengin alternatifli menüleri, her türlü damak ve göz zevkine hitap eden Altın Yunus mutfağı, catering servisi ile özel anlarınızda hizmet veriyor.

Yıldönümü hediyesi

Altın Yunus, evlenen çiftleri evliliklerinin ilk yılında da unutmuyor: Birinci evlilik yıl dönümünde bir gece konaklama hediye ediyor.

 

 

Çekim

Organizasyonlar için önemli ve hata kabul etmeyen unsurlardan biri olan fotoğraf ve video çekimleri için Altın Yunus’un deneyimli iş ortakları en iyi hizmeti veriyor.