Yeni Açılan Mekanlar

Emektar Kebap – Bornova

“Emektar bir usta gömleğinin hakkını verecek kadar çok çalışacağız…” diyerek sektöre adım atan Emektar Kebap, Osmanlı Gıda imzasını taşıyor. Bornova 4. Sanayi’de hayat bulan Emektar Kebap, yılların ustalığını konuşturacak lezzetlerle oldukça iddialı. Markaya, verilen emeklerin karşılık bulduğu, uzun bir çalışma hayatı dileriz.

 

Esnaf İşi – Manavkuyu

Gösterişten uzak, doğal ve samimi… Aslında hepiniz bildiği ve sevdiği bir konseptle yepyeni bir marka doğuyor! Bir esnaf naifliğinde ve herkesin tanıdık olduğu bir mahalle samimiyetinde kahvaltı keyfi, Esnaf İşi ile artık İzmir’de!

 

               Memoş Tantuni-Ankara(Balgat)

Tantuni deyince akla gelen ilk markalardan olan Memoş Tantuni,tantuninin anavatanı Mersin’den çıktığı yolculuğa franchise ile devam ediyor.Memoş Tantuni’nin son açılan şubesi ise Ankara Balgat şubesi.Şubenin yatırımcısı Ayhan Milci,sektörde daha önce başka markalar işlettiğini ancak sonra daha kazançlı ve operasyonu kolay olan bir markaya geçmek istediğini ve Memoş Tantuni yatırımcılığına bu şekilde başladığını söylüyor.Memoş Tantuni’nin karlı yatırım fırsatları,babadan oğula geçen lezzeti ve yarı asrı deviren tecrübesine güvenen Milci,şu an kararından hayli memnun olduğunu belirtiyor.

Göksel Tantuni-Manavkuyu

41 yaşını dolduran,Mersin’in önemli tantuni markalarından Göksel Tantuni,41.yılda 41 kere maşallah dedirten lezzet sırrını İzmir’e taşıyor!Göksel Tantuni’nin ilk İzmir şubesi ise İzmir’in en büyük ilçelerinden Bayraklı’da ağırlıklı olarak ailelerden oluşan kitlesi ve yoğun ofis yaşantısı olan Manavkuyu Mahallesi’nde ilk İzmir şubesini açıyor.Hazırlıkları bir süredir devam eden şubenin açılışına günler kaldı.Eminiz ki açıldığı günden itibaren İzmir’de tantuninin kalbi haline gelecek Göksel Tantuni Manavkuyu şubesi çok yakında İzmirlilerle buluşacak!

1453 Osmanlı-Aliağa-Çeşme 

Türk franchise sektörünün en idialı markalarından 1453 Osmanlı,franchise serüvenine yurt içi ve yurt dışı şubeleriyle devam ediyor.1453 Osmanlı artık sektörde öyle bir konuma geldi ki ona ‘franchise zinciri’ demeyi çoktan hak ediyor.Bu zincire son bağlanan halkalar olan 1453 Osmanlı Çeşme ve Aliağa’nın açılışlarıda yapıldı.Manisa’da başlayan hikayesinde önce İzmir’isonra TürkiyE’yi son olarak da artık dünyayı kuşatma yolunda ilerleyen 1453 Osmanlı’ya eminiz ki İzmir’deki yeni şubeleri çok yakışacak.

Lozan Sandwich-Alaçatı

Osmanlı gıda ailesinin yeni üyesi olan Lozan Sandwich ilk şubesini Alaçatı’da açtı.Üstelik Lozan Sandwich’in yatırımcısı oldukça tanıdık bir isim:Ferhat Aktaş!osmanlı ailesinden Sir Winston’un yatırımcılığını yapan Aktaş’ın bu yatırımı 3 yıl içerisinde Osmanlı Gıda ailesiyle yaptığı ikinci yatırım.Renkli mimarisi,en iyi tedarikçilerden sizlere sunduğu ürünleri ve nefis sandviçleriyle bu yıl Alaçatı’da lezzetli atıştırmalık isteyenlerin adresi Lozan Sandwich!

 

       Pidem-Bakü

HD Holding bünyesindeki Pidem,geçtiğimiz ay ilk yurtdışı şubesini açtı.2010 yılında Eskişehir’de açtığı ilk şubesiyle  marka serüvenine başlayan Pidem’in şu anda 150’den fazla  şubesi bulunmakta.Franchise sistemiyle büyüyen Pidem,ilk yurdışı şubesi için Azerbaycan’ın başkenti Bakü’yü seçti.Marka’yeni şubeler için çalışmalarını sürdürüyor.

 

Franchise Market Türkiye
Üç ayda bir basılarak kitabevlerinden sanayi odalarına, beş yıldızlı otellerden havalimanlarına kadar birçok noktaya ulaşıyor. Hazırladığımız kaliteli, zengin içeriklerle ve ortak platformda buluşturduğumuz markalar, tedarikçiler ve yatırımcılarla franchise sektörüne hız veren ve ileriye taşıyan katma değerler yaratıyoruz ve daha fazlasını yaratmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.