Yataş Support Line ile Yüksek Uyku Konforu

Türkiye’nin yatakta kalite, konfor ve yeni teknoloji denince ilk akla gelen markası Yataş’ın yeni nesil yatağı Support Line, vücut yapısına tam uyum sağlayarak mükemmel bir uyku deneyimi vadediyor. Yataktaki en son teknolojilerin kullanıldığı Support Line, çift katlı yay teknoloji S-Line sayesinde vücut yapısına tam uyum sağlayarak bel ve sırt ağrılarının önüne geçiyor.


Türkiye’nin yenilikçi yatak markası Yataş’ın Hybrid serisi yatak koleksiyonunun en yeni üyelerinden Support Line, vücut şekline benzersiz bir şekilde adapte olarak rahat ve sağlıklı bir uykunun adresi oluyor. Support Line’da kullanılan son teknoloji yay sistemi S-Line, vücudun omurga eğrisini takip eden yerleşime sahip çift katlı paketlenmiş yayları sayesinde vücudun yapısına tam olarak uyum sağlıyor. Support Line’da kullanılan yaylar hem dikey hem de yatay olarak etkisini hissettirebilecek şekilde yerleştirildiği için, yatak bel ve sırt ağrılarının temel sebeplerinden olan fazla basınç riskini yok ederek yüksek konfor sunuyor.

Support Line, kişiye özel termal konfor sunan AdaptiveTM teknolojisiyle daha rahat ve kesintisiz bir uyku vadediyor. AdaptiveTM, nemi yüzde 25’e varan oranda daha hızlı buharlaştırarak, vücut yapısına uygun klima etkisi yaratıyor. Support Line’da kullanılan Fresche® teknolojisi ise etkin hijyen sağlayarak, toz akarı alerjisi riskini azaltıp bakteri kaynaklı kötü koku, küf ve mantar oluşumunu engelliyor.

Franchise Market Türkiye
Üç ayda bir basılarak kitabevlerinden sanayi odalarına, beş yıldızlı otellerden havalimanlarına kadar birçok noktaya ulaşıyor. Hazırladığımız kaliteli, zengin içeriklerle ve ortak platformda buluşturduğumuz markalar, tedarikçiler ve yatırımcılarla franchise sektörüne hız veren ve ileriye taşıyan katma değerler yaratıyoruz ve daha fazlasını yaratmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.