Türkiye’nin Kuru Temizlemecisi Drytürk Franchise ile büyüyor…

DRYTÜRK, Türkiye’nin kuru temizlemecisi sıfatıyla en iyi kuru temizlemeci olarak yüksek kaliteli kuru temizleme hizmetlerine ülke genelinde herkesin kolaylıkla erişebilmesini amaç edinmiştir.

DRYTÜRK Kuru Temizleme, Türkiye’nin tek yerli kuru temizleme makineleri imalatçısı olan Ruşen Makine tarafından kurulmuştur. Ruşen Makine, ilk olarak dünyanın önde gelen markalarının Türkiye mümessili olarak girdiği kuru temizleme sektöründe yüzlerce tesisin çamaşırhanelerini kurmuştur. 2004 yılı itibariyle firma, bu makineleri kendi markasıyla üretmeye başlamış ve tüm dünyaya pazarlamaktadır. 

Geleceği olan bir meslek KURU TEMİZLEME…

Kuru temizleme sektörü, tüm dünyada geçerliliğini kanıtlamış ve parlak bir geleceği olan sektördür. Çünkü, kuru temizleme sektörü insanların bir temel ihtiyacını karşılamaktadır. Giysiler her gün kirlenmektedirler ve bunların her gün temizlenmeleri gerekmektedir.

Dünya Ekonomik Forumu, kuru temizleme sektörünü krizden etkilenmeyen ilk 10 sektör arasında göstermektedir. Niçin? Çünkü ‘’kirli giysiler kriz dinlemez’’. Her gün milyonlarca insan, giysilerini kuru temizlemecilere taşımaktadır. Her gün tonlarca giysi ‘’yalnızca kuru temizleme ile temizlenir’’ etiketi ile üretilmektedir. Bu da sektörün sürekli büyümesini sağlamaktadır.

DryTürk Eşsiz Bir Marka; DRYTÜRK, markasında yer alan “TÜRK” kelimesinin gücü ile, Türkiye’nin lider kuru temizlemecisi olmaya aday bir markadır.  DRYTÜRK, hafızalardan silinmeyecek özellikte bir marka olup, ilk akla gelen kuru temizleme markası olarak Türkiye’nin en çok bilinen markalarından biridir.

DRYTÜRK, her yere ve her ihtiyaca uygun Eko, Midi ve Pro olarak isimlendirilen kuru temizleme mağaza seçeneklerini sunabilen tek kuruluştur. Eko Model; küçültülmüş ekonomik mağaza tipi, Midi Model; standart mağaza tipi ve Pro Model, gelişmiş mağaza tipidir. 

Neden DryTürk Kuru Temizleme?

DRYTÜRK Kuru Temizleme, benzerlerine göre ciddi farklar yaratmaktadır.
DRYTÜRK, Türkiye’nin tek yerli kuru temizlemecisidir.
DRYTÜRK, caddelerde açılan ilk nitelikli kuru temizleme zinciridir.
DRYTÜRK, Türkiye’nin her yerinden tek telefon numarası ile ulaşılabilen ilk kurumsal kuru temizleme zinciridir.
DRYTÜRK, internetten online olarak servis çağrılabilen ilk kuru temizleme zinciridir.
DRYTÜRK, kuru temizleme hizmetini sigortalı olarak sunan ilk kuru temizleme zinciridir.
DRYTÜRK, gücünü Türkiye’nin ilk ve tek yerli kuru temizleme makineleri üreticisi olan kurucusu Ruşen Makina’dan almaktadır. Bu sayade, DRYTÜRK girişimci bayileri yatırımlarını daha ekonomik olarak gerçekleştirebilmektedirler.
Markanın kurucusu Ruşen Makina, dünyada bir ilki gerçekleştirerek DRYTÜRK bayilerinin makinelerine ömür boyu garanti veriyor.
DRYTÜRK, Türkiye’nin kuru temizlemecisi olarak ilçe merkezlerinde faaliyet gösteren yegane kuru temizleme zinciridir.

DRYTÜRK’ün eşsiz eğitim modeli ve desteği ile işletme sahipleri tam bir kuru temizleme profesyoneli oluyor.

DryTürk Kuru Temizleme, kendi işini kurmak isteyen girişimcilere 50 ay vadeli 50.000 TL tutarında faizsiz kredi desteği veriyor.

DRYTÜRK, kendi işinin patronu olmak isteyen girişimcilere faizsiz kredi desteği sağlıyor. DRYTÜRK Kuru Temizleme franchise bayiliği alarak kendi işini kuracak girişimcilere 50 bin liraya kadar faizsiz kredi desteği veriyor. Kredi 50 aya kadar vadelendirilebilir. Uygun görülen girişimcilerden faiz ya da masraf alınmıyor.

Drytürk Kuru Temizleme Kurucusu Ferşat Ruşen; DRYTÜRK Kuru Temizleme şu anda Türkiye geneline yayılmış 43 şubesi ile hizmet vermektedir. Bilindiği üzere kuru temizleme sektörü, krizlerden en az etkilenen sektörler arasında yer almaktadır.  Koronovirüs pandemisi döneminde kuru temizleme sektörüne ciddi bir ihtiyaç ve talep olduğunu gözlemlemekteyiz. Bu yılın ikinci yarısında normalleşme sürecinin tamamlanmasını ve önümüzdeki yılda da yatırım hamlesinin başlayacağını öngörüyoruz. Planlarımızı da bu öngörü doğrultusunda hazırlıyoruz. Bu doğrultuda 2021 yılında 25 yeni şube açmayı hedefliyoruz.