Tele–Tıp Girişimi CirrusMD Yatırımlarla Büyümeye Devam Ediyor

Yazı tabanlı bir sanal sağlık hizmet servisi olan CirrusMD, aldığı yeni 20 milyon dolarlık yatırımı duyurarak dikkatleri çekti. ‘’Tele-tıp’’ yani uzaktan sağlık çözümleri sunan bir oluşum olan CirrusMD, pandemiyle birlikte her geçen gün daha da popüler olmayı başardı.

Yatırım Hacmi Büyüyor

Sağlık dünyasının teknolojik imkanlarla buluşturulduğu yeni girişimlerin adeta çığ gibi büyüdüğü günümüz pandemi şartları, yazılım tabanlı sağlık servislerinden biri olan CirrusMD’ye yatırımlarla yansımış durumda. Sanal ortamdan bakım servisi sunan ve her geçen gün daha çok kullanıcının ilgisini çeken girişim, C serisi yatırım turunda 20 milyon dolar yatırım alarak yoluna devam ettiğini duyurmuş durumda. Blue Venture Fund liderliğinde gerçekleştirilen bu yatırım turuna 7wireVentures, Drive Capital ve Colorado Impact Fund’ın da katıldığını eklemekte fayda var.

Altorfer (CEO), Blake McKinney ve Elliot Sands tarafından 2012 senesinde Denver’da kurulan ve aldığı yeni yatırımla birlikte toplam yatırım hacmi 47,6 milyon dolara ulaşan CirrusMD, en son 2019 Temmuz’unda 15 milyon dolar yatırım almıştı.

Online Doktor Erişimi, Kişisel Sağlık Planları

Alınan yeni şirket yatırımlarını daha geniş bir alanda ve daha çok kanalla hizmet vermek için kullanacak olan CirrusMD, aslında pandemiyle birlikte devleşen sağlık ve teknoloji birleşimi girişimlerden yalnızca biri. Lisans diplomasına sahip olduğu ispatlanan güvenilir doktorlara her an, her yerden online olarak ulaşabilmeyi sağlayan bu sistem, kişiselleştirilmiş sağlık hizmet planları sunmasıyla da son derece avantajlı bulunmakta. Hem web sitesi hem mobil uygulama aracılığıyla kullanıcılara ulaşan CirrusMD, ayrıca yapılan açıklamalara göre aktif kullanıcı sayısını geçtiğimiz sene %150 arttırmış durumda.

Franchise Market Türkiye
Üç ayda bir basılarak kitabevlerinden sanayi odalarına, beş yıldızlı otellerden havalimanlarına kadar birçok noktaya ulaşıyor. Hazırladığımız kaliteli, zengin içeriklerle ve ortak platformda buluşturduğumuz markalar, tedarikçiler ve yatırımcılarla franchise sektörüne hız veren ve ileriye taşıyan katma değerler yaratıyoruz ve daha fazlasını yaratmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.