Tavuk Dünyası’nın Yeni Reklam Kampanyası Ekranlarda ‘SEN ŞEFİN YERİNDE OLSAN NE YAPARDIN?

4 eğlenceli filmi ile görücüye çıkardığı yepyeni reklam kampanyasında

Tavuk Dünyası,ilk kampanyası olan ‘Şefin dediği olur’a da göndermede bulunuyor.

Ayrıcalıklı konseptiyle yeme-içme sektöründe kendi kulvarına sahip olan Tavuk Dünyası, eğlenceli ve bir o kadar ilgi çeken reklam filmleriyle de farkını ortaya koyuyor. Tavuk Dünyası bir önceki kampanyasında lezzet severlerin acıktığında kendine sorduğu “ben ne yesem, nerede yesem?” sorusuna cevap vermelerini ‘içlerindeki şefin sesine’ kulak vermesi şeklinde ekrana taşımıştı.

Tavuk Dünyası ekranlarda yayınlanmaya başlayan yepyeni reklam filmlerinde ise markanın ilk kampanyası olan ‘Tavuk Dünyası’nda şefin dediği olur’a atıfta bulunuyor.

Tavuk Dünyası Garsonları öneriyor, Şef Soruyor: ‘Sen benim yerimde olsan ne yapardın?’

Tavuk Dünyası’nı düşünen iyi niyetli garsonlar markalarının yararına olduğunu düşündükleri fikirlerini Şef’in karşısına çıkarak kendisiyle paylaşıyor. Şef ise bu kez garsonlara kendi yanıtlarını vermek yerine, onlara ‘sen benim yerimde olsan ne yapardın? ’ diye soruyor. Kendilerini Şef’in yerine koyan garsonlar, sundukları önerilere, doğru cevapları yine kendileri veriyor.

Yeni kampanya süresince yayınlamak üzere hazırlanan ve görücüye çıkan 4 eğlenceli filmde, Tavuk Dünyası’nın akıllardan çıkmayan lezzetiyle beraber, konforlu ve şık restoran ortamı, kişiye özel tavası, 12-14 saatlik marinasyon ve özel tarifli soslarının da altı çiziliyor.

Çekimleri 2 gün süren her 4 filmde de garsonların sundukları önerilere, kendilerini Şefin yerine koyarak verdikleri yanıtlarla, Tavuk Dünyası Şefi’nin müşteriyi odağa koyan ‘üstün kaliteli’ yaklaşımının tüm çalışanlarca doğru şekilde içselleştiridiği görülüyor.

Yaratıcı sürecini Concept’in üstlendiği kampanya filmlerinin yönetmen koltuğunda ise Sedat Dündar ve Umut Dizdar oturuyor.

Tavuk Dünyası ‘Sen Benim Yerimde Olsan’ KampanyasıReklam Filmleri Linkleri:

Film 1:https://www.youtube.com/watch?v=nT6SeHt37Y0

Film 2:https://www.youtube.com/watch?v=XQ5_rVf9r9Y

Kampanya Adı: Sen Şefin Yerinde Olsan

Reklamveren: Tavuk Dünyası Reklamveren Yetkilileri: Muhterem Yavaş, Burak İspir

Reklam Ajansı: ConceptYaratıcı Yönetmen: Kerem Özkut

Yaratıcı Grup: Umut Dizdar, Sedat Dündar, Çarman Çifter, Görkem Uygun, Iris, Kübra Çakır

Müşteri İlişkileri Direktörü: Barış Alemdar

Müşteri Grubu: Özlem Najdi, Kübra Özdemir, Gökçe Ünal Bozyel

Stratejik Planlama: Ajans Prodüktörü:

Tuğay Güven, İpek KardeşlerMert Turan, Canan Polat

Yönetmen: Sedat Dündar, Umut Dizdar

Prodüksiyon Şirketi: 1001 FilmPost Prodüksiyon: IPD Medya Ajansı: Mediacom

Tavuk Dünyası 200’e yakın restoranıyla 49 şehirde

2012 yılında girdiği pazarda kesintisiz ve hızlı büyümesini sürdüren Tavuk Dünyası, 2019’in başından bu yana Türkiye’nin farklı şehirlerinde hizmete açtığı restoranlarıyla birlikte, 49 şehirde 200’e yaklaşan lezzet noktasında, yılda ortalama 20 milyonu aşkın kişiye hizmet veriyor.

Tavuk Dünyası Hakkında

2011 yılında kurulan Tavuk Dünyası, bugün 200’e yakın restoranı ile tavuk ağırlıklı menülerini tüketicilerle buluşturuyor. Kurulduğu günden bu yana, tüketicilere alışılmışın dışında bir konsept sunan Tavuk Dünyası, Türkiye’de yeme – içme sektöründe kendisine yepyeni bir kulvar oluşturdu. Kendine özgü sosları ve uygun fiyatlı menüleri ile Tavuk Dünyası farklı damak tatları ve bütçelere sahip geniş topluluklara hitap ediyor.

Şekerpınar’da yer alan ortak üretim merkezi, yüksek hijyen standartları, denetim sistemi, başarılı dağıtım ağ ve karlı franchising modeli ile Türkiye’de yeme-içme sektörünün öncü firmalarından biri haline gelen Tavuk Dünyası, başarısını uluslararası boyuta taşımak amacıyla oluşturduğu “Gagawa” markasıyla birçok ülkede faaliyet göstermektedir.

2015 yılında Türkiye’nin önde gelen özel sermaye fonlarından Mediterra Capital ile ortaklığa giden Tavuk Dünyası, Mediterra Capital’in finansal ve stratejik desteğiyle daha da hızlı büyümeyi ve kurumsallaşma çalışmalarını dünya standartlarına taşımayı hedefliyor. Detaylı bilgi için www.tavukdunyasi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.