SORUNSUZ MUTFAKLAR

Ekmekçiler Otel Ekipmanları şirketi, Yontaş adıyla 1974 yılında İzmir’de kuruldu. Ticari hayatına Kemeraltı’nda başlayan firma, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için 1 Nisan 2000 tarihinde Gaziemir havaalanı yolu üzerindeki mağazasına taşındı. 2014 yılı Nisan ayında ise unvan değişikliği oldu ve Ekmekçiler Grup bünyesinde Ekmekçiler Otel Ekipmanları adını aldı.

15 BİN ÜRÜN

Ekmekçiler Otel Ekipmanları; otel, motel, restoran, kafeterya, okul, yemek üretim tesisleri, hastane, pastane, tatil köyü, sosyal tesisler, resmi ve askeri kurumların projelendirilmesi, mutfak bölümü, masaüstü ve servis ekipmanları ihtiyaçlarını karşılıyor. 2500 metrekarelik bir alanda kurulu olan mağaza 15 binin üzerinde yerli ve ithal ürün çeşidi ile müşterilerimize hizmet veriyor. Gaziemir’deki mağazada; ana mutfak ekipmanları, pişirme ekipmanları, bar ve pastane ekipmanlı, bulaşıkhane ekipmanları, depolama, istif ve temizlik ekipmanları, yardımcı mutfak ekipmanları, masaüstü servis ekipmanları ve zücaciye çeşitlerini görebilirsiniz.

UZMANLAR ÇALIŞIYOR

Ekmekçiler Otel Ekipmanları’nın çalışma sistemi şöyle: İlk aşamada mühendisler tarafından mutfak kurulumu yapacak tesisin keşfi yapılıyor. İhtiyaçlar doğrultusunda proje hazırlanıyor ve yere uygun hale getiriliyor. Çizim halinde müşteriye sunulan proje, onaylandıktan sonra üretim aşamasına geçiliyor. Uzman kadro tarafından hazırlanan proje, üretim aşamasında fabrikada özenli bir şekilde takip ediliyor, ürünler ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayacak duruma getiriliyor. Kalite kontrol kısmından geçen ürünler, montaja hazır hale gelmiş oluyor. Montaj, uzman ekipler tarafından mühendisler eşliğinde yapılıyor. Diğer bir ekip de çalışanlara ürünler hakkında bilgi eğitimi veriyor.

Franchise Market Türkiye
Üç ayda bir basılarak kitabevlerinden sanayi odalarına, beş yıldızlı otellerden havalimanlarına kadar birçok noktaya ulaşıyor. Hazırladığımız kaliteli, zengin içeriklerle ve ortak platformda buluşturduğumuz markalar, tedarikçiler ve yatırımcılarla franchise sektörüne hız veren ve ileriye taşıyan katma değerler yaratıyoruz ve daha fazlasını yaratmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.