Pizza Hut, Güvenli Müşteri Deneyimi İçin Yeni Modeli The Hut Lane’i Tanıttı

ABD’deki 1.500 Pizza Hut lokasyonunda uygulamaya sokulacak olan yeni ‘’ The Hut Lane’’ modeli, firmanın müşteri rahatlığına ve güvenliğine verdiği önceliği açıkça gösteriyor. Temassız teslimat veya take away sistemlerin pek çok firmanın temel dayanağı halini aldığı seneye, önde gelen markaların modeli daha da geliştirerek sunduğu yeni ataklarıyla devam ediliyor.

The Hut Lane ile Güven ve Rahatlık Bir Arada

Müşterilerin yiyecek içecek sektörüne daha güvenilir bir bakışla yaklaşmalarını sağlayan önden sipariş vererek beklemeden gel – al sistemleri veya temassız teslimat ile ödeme seçenekleri, konumu sarsılmayacak bir önem kazanmış durumda. Durumun farkında olan markalardan Pizza Hut ise hem rahatlığı ön plana çıkarmak hem de güvenliği ikiye katlamak amacıyla müşterilerin ön sipariş vererek araçlarından ayrılmadan siparişlerini teslim alacağı yeni The Hut Lane’i, Amerika’daki 1.500’den fazla Pizza Hut lokasyonunda devreye sokmak üzere yeni bir lansmanla halka duyurdu.

Pizza Hut Müşteri ve Operasyon Baş Sorumlusu Nicolas Burquier, işlerin ivme kazanırken müşterilerin pizza yemeye dair deneyimlerini optimize etmek için sürekli olarak seçenekleri çeşitlendirmeye çalıştıklarını açıklarken, yenilikçi menü öğeleri sunmakla yetinmeyerek yeni modelle birlikte müşterilere ilk dijital teslim alma seçenekleri de sunduklarını belirtti.

Pencere Teslimatı Geliştiriliyor

Pizza Hut telefon uygulaması veya web sitesi üzerinden erişilebilen The Hut Lane hizmeti, restoran konuklarının varışları itibariyle direkt olarak istediği ürünü almalarına ve mekandan ayrılmalarına dayanan bir sistem. Bu noktaya kadar sıra dışı algılanmıyor olsa da Burquier’in modeli ‘’endüstriyel liderlik maddesi’’ olarak tanımlamasına neden olan fark ise The Hut Lane’in mevcut olmadığı yerlerde müşterilere otomatik olarak Pizza Hut’ın temassız kaldırım kenarı teslim alma hizmetinin sunuluyor olması.

Yakın zamanda 900’den fazla Pizza Hut lokasyonunun mülkiyetini alan ve Hut Lane’i ilerleyen dönemlerde daha çok mağazasında sunmayı planlayan Flynn Restuarant Group’un Baş Geliştirme Sorumlusu Ron Bellamy, Pizza Hut sistemlerine adaptasyon sürecinde The Hut Lane tarafından sunulan kusursuz müşteri deneyiminin merkez firma için de son derece heyecan verici olduğunu ekliyor. Araçla teslim alma pencerelerinin fast food dünyasındaki önemine dikkat çeken firma, mevcut mağazaların restorasyon inşaatları gibi yeniden konumlandırmalarında da The Hut Lane’e öncelik vermeyi planladıklarını duyuruyor.

Franchise Market Türkiye
Üç ayda bir basılarak kitabevlerinden sanayi odalarına, beş yıldızlı otellerden havalimanlarına kadar birçok noktaya ulaşıyor. Hazırladığımız kaliteli, zengin içeriklerle ve ortak platformda buluşturduğumuz markalar, tedarikçiler ve yatırımcılarla franchise sektörüne hız veren ve ileriye taşıyan katma değerler yaratıyoruz ve daha fazlasını yaratmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.