PidebyPide ve Bursa İshakbey’den “Efsane Cuma”ya yakışan kampanyalar!

Apaz Group’un lezzet markaları PidebyPide ve Bursa İshakbey, Efsane Cuma’yı boş geçmiyor! Birbirinden avantajlı iki farklı kampanya, 29 Kasım Cuma günü PidebyPide ve Bursa İshakbey şubelerinde lezzet severleri bekliyor!

Türk mutfağının yöresel yemeği pidenin hızlı ve doyurucu halini sunan PidebyPide, Efsane Cuma fırsat kampanyasıyla müdavimlerinin yüzünü güldürüyor. 29 Kasım Cuma günü Pidebypide’den 1,5 porsiyon pide siparişi verenler, 1 porsiyon pide fiyatı ödeyecek. Kampanya tüm PidebyPide restoranlarında geçerli olacak.

 

Hızlı servisi, uygun fiyatı ve doyurucu porsiyonlarıyla self servis hizmet veren Bursa İshakbey’den Efsane Cuma’ya özel kaçırılmayacak kampanya! 29 Kasım Cuma günü Bursa İshakbey’de Büyük İskender sipariş edenler sınırsız içeceğe hak kazanıyor. Tüm Bursa İshakbey şubelerinde geçerli kampanyadan faydalananlar lezzete doyuyor.

 

Franchise Market Türkiye
Üç ayda bir basılarak kitabevlerinden sanayi odalarına, beş yıldızlı otellerden havalimanlarına kadar birçok noktaya ulaşıyor. Hazırladığımız kaliteli, zengin içeriklerle ve ortak platformda buluşturduğumuz markalar, tedarikçiler ve yatırımcılarla franchise sektörüne hız veren ve ileriye taşıyan katma değerler yaratıyoruz ve daha fazlasını yaratmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.