Okula Dönüş Heyecanı Sincerely Yogurt’ta Daha Da Tatlanıyor

Sağlıklı atıştırmalığın en lezzetli hali, öğrencileri karşılamaya hazır. Hiçbir katkı maddesi ve renklendirici içermeyen enfes lezzetleriyle Sincerely Yogurt’ta birbirinden enfes yoğurtlar ve onları daha da lezzetlendirecek toppings’ler okul çıkışlarına tatlı ve bir o kadar da lezzetli bir alternatif getiriyor.

Okula dönüş, Sincerely Yogurt’un dondurulmuş yoğurtlarıyla tatlanıyor. Canlı yoğurt kültürüyle, hiç katkı maddesi kullanılmadan hazırlanan Sincerely Yogurt’un dondurulmuş yoğurtlarında porsiyonunuzu kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Şeker ilavesi olmayan, az yağlı, doğal süt ürünleriyle hazırlanan dondurulmuş yoğurtların içerisindeki probiyotikler sayesinde, eğlenceli atıştırmalık daha sağlıklı oluyor. Sincerel Yogurt, hafta sonlarında ve okul çıkışlarında günün yorgunluğunu atmak için hem sağlıklı hem de çok lezzetli atıştırmalık arayanlar için harika alternatifler getiriyor.

Toppings’lerle süsleyin

Sincerely Yogurt’un farklı lezzetler taşıyan dondurulmuş yoğurtlarını kendi zevkinize göre toppings’lerle renklendirebilirsiniz. Mevsiminden taze meyveler, çeşit çeşit çikolatalar, rengarenk şekerlemeler, kuruyemişler ve aromalarla dondurulmuş yoğurtlar her damak tadına en lezzetli haliyle lezzetlendiriyor.

 

Farklı aromalarla lezzetleniyor

Okul çıkış saatlerini ve hafta sonlarını daha tatlı hale getirecek dondurulmuş yoğurtların farklı lezzetleri keşfedilebilir. Sincerely Yogurt’un orijinal tadı olan sade yoğurdun yanında vanilyalı, çikolatalı, tuzlu karamelli, bebek bisküvili, fıstık ezmeli ve bu yazın favorisi olan lavanta ve matcha’lı dondurulmuş yoğurtlarını da deneyebilirsiniz. Çikolatalı, karamelli, çilekli ve frambuazlı soslar da Sincerely Yogurt’taki dondurulmuş yoğurtların lezzetini katlayanlardan.

Sincerely Yogurt hakkında

Dondurulmuş yoğurt markası Sincerely Yogurt, 2009 yılında Amerika Pittsburgh’da sağlığı ön planda tutarak ve topluma hizmet etme isteğine dayanan prensiplerle kuruldu. Dondurulmuş tatlılara sağlıklı bir alternatif olan, fakat geleneksel frozen yoğurt markalarından da bir adım ileriye giderek yağsız, katkı maddesi ve renklendirici içermeyen bir ürün sunan Sincerely Yogurt, Türkiye’deki ilk mağazasını 2017 yılında Bağdat Caddesi’nde açtı. Müşteriler, tüm şubelerde, 50’yi aşkın malzeme alternatifleri ekleyerek, düşük kalorili, ağız tadına uygun yoğurt seçenekleri ile porsiyonlarını kendileri tasarlayabiliyor. Sincerely Yogurt’ta tüm yoğurt çeşitleri glütensiz ve Türkiye’de üretilirken menüde frozen yoğurt dışında smoothie, smoothie bowl, bubble waffle, çay ve kahve seçenekleri de bulunuyor.