Ödeme Kolaylığı Geliştiricisi ‘’Bakiyem’’ Yeni Yatırımlarla Globalleşiyor

Müşterileri için ödeme kolaylığı hızı sunmanın yanında düşük maliyetlerle ödeme almak isteyenler için farklı çalışma hacimlerine sahip firmalara özgü çözümler geliştiren ‘’Bakiyem’’ tam 17 milyon TL değerleme ile yeni yatırım aldığını halka duyurdu. Yeni girişim turunca kendini yatırımcılara tanıtma imkanı bulan Bakiyem, online ödeme sistemlerine ilişkin sunduğu yenilikler ve kolaylıklarla dikkatleri çekmeyi başardı.

Yatırımlar Global Ürünlere Dönüşecek

Ödeme kolaylıklarına ilişkin son dönemin yeni girişimlerinden olan Bakiyem, yeni yatırım turunda aldığı yatırım miktarları kadar kaynaklarıyla da dikkatleri çekti. Yatırımcıları arasında Bankalararası Kart Merkezi (BKM) eski Genel Müdürü ve Turkish Bank Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Özinal’ın olmasıyla aldığı yatırımların güven vericiliğini ispatlayan girişim, ayrıca son dönemde gösterdiği büyük büyüme potansiyeline sahip girişimlerle ve yaptığı yeni yatırımlarla adından sıkça söz ettiren Alesta Yatırım’ı da arkasına almış durumda.

Alanında uzman bir ekibin finansal teknolojiler konusunda geliştirdiği çözümlerle çalışmalarını devam ettirmekte olan Bakiyem, varlığının oluştuğu ilk günden bu yana dek herhangi bir teknik veya teknolojik bilgiye gereksinim duymadan, son derecen kolay şekilde kullanılabilen ve herkesin erişimine uygun hale getirilen ödeme yöntemleri ve bu yöntemlere ilişkin entegre modüller ile platformlar geliştirmekte. Şirketin bu ilgi çeken yenilikçi ürünler sayesinde aldığı yatırımlarla hem C2C ürününün marka konumlandırması hem de global pazara açılacak yeni ürünlerin tanıtımı ile geliştirme projelerine başlayacağı bilinmekte.

Yeni Sene Yeni Faaliyetler

Bakiyem CEO’su Umut Yalçın, pandemi gerçeğine rağmen Bakiyem ekibi olarak kayda değer bir büyüme yakaladıklarına dikkatleri çekerken aldıkları ikinci yatırımla birlikte başarılarının taçlandırılmış olmasından dolayı duydukları sevinci dile getirmeyi ihmal etmiyor. Aldıkları yatırımla birlikte büyümelerine daha hızlı şekilde devam etmeyi hedeflediklerini belirten Yalçın, yeni hedeflerle dolu ve heyecan verici bir sürecin hemen önlerinde onları beklediğini coşkuyla müjdelerken, detaylarını dile getirmemiş olsa da şirketle ilgili önemli sürprizlerin yakında açıklanacağının haberini de veriyor.

Franchise Market Türkiye
Üç ayda bir basılarak kitabevlerinden sanayi odalarına, beş yıldızlı otellerden havalimanlarına kadar birçok noktaya ulaşıyor. Hazırladığımız kaliteli, zengin içeriklerle ve ortak platformda buluşturduğumuz markalar, tedarikçiler ve yatırımcılarla franchise sektörüne hız veren ve ileriye taşıyan katma değerler yaratıyoruz ve daha fazlasını yaratmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.