Mezopotamya Topraklarında Doğan Badella Makarna, Türkiye’nin Fastfood Markası Olma Yolunda

Makarna ve salata konseptiyle yeni doğan bir marka olan Badella, Mardin’den, bereketli Mezopotamya topraklarından doğdu ve alışveriş merkezleri ve işlek caddelerde yer alarak Türkiye’nin fastfood markası olmayı hedefliyor.Menü içeriği ağırlıklı olarak; makarna, tavuk, salata ve özel soslardan oluşan Badella Makarna daha çok, damak tadına düşkün fastfood müşterilerini hedeflemektedir.
Makarna, tavuk ve salata menüsü ile sektörde ilk olma özelliğini hedefleyen BadellaMakarna başlangıçta; makarna, salata, mantı, kahvaltı çeşitleri ve sağlık menüsü adı altında; fitcuit pirinç, coco fitcuit, yoğurtlu granola ve bölgede ilk olacak bardakta makarna (kap götür) menü çeşitleriyle başlamayı planlıyor. Yürüttüğü AR-GE çalışmaları ve müşterilerinden gelecek talepler doğrultusunda zamanla menüsüne çeşitli soslar ve yeni makarnalar eklemeyi hedefliyor. Çeşitliliği bakımından, açıldığı bölgenin damak zevkine hitap edecek yeniliklerle

her geçen gün kendini geliştirmeyi planlayan marka ilk şubesinin açılışını gerçekleştirdi.Badella Makarna, Mardin’e bir vefa borcu hissederek ilk şubesini 20 Eylül 2020 tarihinde Movapark Alışveriş Merkezi’nde açtı. Badella Makarna yöneticilerinin açılışta yaptıkları açıklamada, markanın ilk hedefleri arasında yeni şubelerini Doğu ve Güneydoğu bölgelerinde bulunan alışveriş merkezlerinde açmak olduğu ve Türkiye’nin bir fastfood markası olma yolunda sektörde ilerledikleri belirtildi ve çalışmalarını sürdürdükleri belirtildi.