Künye

Selen DENİZ

İMTİYAZ SAHİBİ

Uzun yıllardır franchise sektöründe çalışmalar yapan, birçok markaya danışmanlık hizmeti sunan Deniz, başarısını Franchise Market Türkiye ile taçlandırdı ve artık sektöre farklı bir alandan da yön veriyor.

Melis İSTANBULLU

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Profesyonel iş yaşamını gazete ve dergiler etrafında şekillendiren İstanbullu, genel yayın yönetmeni olarak bütün departmanların senkronize şekilde çalışmasını organize ediyor.

Birol KOYUNCU

Görsel SANAT YÖNETMENİ

Tasarım hayatına lise sıralarında başlayan Koyuncu, Grafik Tasarım bölümünden mezun olduktan sonra eğitim hayatına Celal Bayar Üniversitesi'nde aynı bölümde devam etti. 2017 yılında mezun olup, iki yıl sanat yönetmenliği yapan Koyuncu, yeni kariyer basamağında Franchise Market Türkiye’nin görsel yüzüyle ilgileniyor.

Albina Jan ŞEN

METİN YAZARI

Kitaplara, dergilere ve sosyal medyaya olan ilgisiyle metin yazarlığına yönelen Şen, Franchise Market Türkiye’nin yer aldığı bütün platformlardaki metinlerini üretiyor.

İsmail ATAGÜN

BİLİŞİM UZMANI

Bilişime ve yazılıma olan ilgisini mesleği haline getiren Atagün, Franchise Market Türkiye’nin tüm yazılımsal ürünlerini ortaya çıkarıyor.

Elif Damyan BIYIKLIOĞLU

REKLAM REZERVASYON SORUMLUSU

Basın yayın sektöründe çalışan Bıyıklıoğlu, yeni kariyer basamağında Franchise Market Türkiye’nin Reklam Rezervasyon Sorumlusu olarak görev almakta.

Hazal ARSLAN

REKLAM SATIŞ SORUMLUSU

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Televizyon bölümü mezunu olan Arslan, daha önce çeşitli projelerde kamera arkasında çalıştı. Kariyerinin yeni basamağında ise Franchise Market Türkiye’nin reklam satışlarından sorumlu.

BASKI YERİ

Anadolu Basım Yayın Matbaacılık Makine San. Tic. Ltd. Şti . Tel: 0232 433 33 55

YAYIN TÜRÜ

Süreli (Üç ayda bir yayımlanır)

YÖNETİM MERKEZİ

Manas Bulvarı Adalet Mahallesi No: 47 Folkart Towers A Kule 35. Kat 3501 Bayraklı/İzmir