Kültür ve Sanatın Kalbi D&R Ege Perla’da Atıyor

Kitap, müzik ve eğlenceyi bir araya getiren D&R, Türkiye genelindeki mağaza zincirine Ege Perla’yı da kattı. Açık hava mimarisi ve eşsiz Körfez manzarası ile dikkat çeken Ege Perla Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde 6 Eylül 2017’de açılan yeni mağazasıyla birlikte D&R, 35 şehirde toplam 170 mağaza sayısına ulaştı.

Açıldığı günden bu yana, Mirgün Cabas, Aret Vartanyan ve Uğur Dündar gibi sevilen isimleri okurları ile bir araya getiren D&R Ege Perla, İzmirliler’in göz bebeği olma yolunda emin adımlarla ilerken, kültür ve sanatseverleri aynı çatı altında buluşturmayı başardı.

D&R Ege Perla, D&R’ın İzmir’deki 12’nci mağazası oldu.

Kitaptan müziğe, filmden elektroniğe, oyundan hobiye, hediyelik eşyadan kırtasiyeye, geniş ürün seçenekleri sunan D&R Ege Perla, toplam 650 metrekarelik alanda İzmirlileri ağırlıyor. Çocuklara ayrılmış bölümüyle minik misafirler için de çekim noktası olma niteliği taşıyor.

D&R’ın İzmir’deki 12. mağazası olarak faaliyet gösteren D&R Ege Perla, insanların zihnen özgürleşmesinin ve kişisel gelişimlerinin en büyük destekçisi olma vizyonuyla kültür, sanat ve eğlenceye dair yeni bir deneyim alanı yaratmayı amaçlıyor.

D&R’ın sınırları kaldıran, özgürleştiren, destekleyen ve  cesaretlendiren platform olma misyonuyla İzmir’in çağdaş yaşamında yeni kapılar aralayacak olan D&R Ege Perla 24 Aralık Pazar günü saat 13:00’de Yılmaz ÖZDİL’i ağırlayacak.

Franchise Market Türkiye
Üç ayda bir basılarak kitabevlerinden sanayi odalarına, beş yıldızlı otellerden havalimanlarına kadar birçok noktaya ulaşıyor. Hazırladığımız kaliteli, zengin içeriklerle ve ortak platformda buluşturduğumuz markalar, tedarikçiler ve yatırımcılarla franchise sektörüne hız veren ve ileriye taşıyan katma değerler yaratıyoruz ve daha fazlasını yaratmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.