Kobi E-ticaret Zirvesi 2021’e Sayılı Gün Kaldı!

Türkiye’nin e-ticaret ekosistemini geliştirmek ve desteklemek amacıyla bu sene üçüncüsü gerçekleştirilecek olan E-ticaret Zirvesi 2021 için sayılı günler kaldı. Her sene hem ülke ekonomisine hem de her geçen gün genişleyen e-ticaret dünyasına katkı sağlamak için yapılan etkinliğin 2021 ayağı ise online olarak gerçekleşecek.

E- Ticaretin Öncesi ve Sonrası

İyzico ve IdeaSoft’un liderliğinde üçüncüsü bu sene  yapılacak olan Kobi E-ticaret Zirvesi, pandemi sebebiyle online yapılırken zirvede kobilere e-ticaret alanında tavsiyeler verecek olan katılımcılar arasında dijital sektörün önde gelen isimleri yer alacak.E-ticarete alanında atılım gerçekleştirmek isteyen KOBİ’lere ve e-ihracattan faydalanarak daha farklı alanlarda da sınırlarını genişletmek isteyen işletmelere eş zamanlı şekilde etkili yollar göstermek için e-ticaretin dününün ve bugününün ele alınacağı faaliyetin içerik konsepti “Öncesi & Sonrası” olarak belirlendi. Dünyanın dört bir yanında katılımcı ve konuşmacı alan etkinlik, online sunumların ve sohbetlerin yanında önemli workshopları da kapsıyor olacak.

Networking Zamanı

Aynı anda iki ayrı yayın kanalının açık olacağı zirvenin ana sahnesinde KOBİ’ler için geçmişi ve geleceği tartışılıyorken, yan sahnelerde ise e-ticaretin ustaları ile tanımayan isimleri, yeni başlayanlar için konuşmalar yapacak. Networking ağlarını geliştirmek isteyenler için 15 Nisan’da gerçekleşecek olan ve konuşmaların yanı sıra workshoplarla da tüm katılımcıları birleştiren zirvedekinizi yerini almak içinse hala vaktiniz olduğunu ekleyelim.

Franchise Market Türkiye
Üç ayda bir basılarak kitabevlerinden sanayi odalarına, beş yıldızlı otellerden havalimanlarına kadar birçok noktaya ulaşıyor. Hazırladığımız kaliteli, zengin içeriklerle ve ortak platformda buluşturduğumuz markalar, tedarikçiler ve yatırımcılarla franchise sektörüne hız veren ve ileriye taşıyan katma değerler yaratıyoruz ve daha fazlasını yaratmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.