Karadeniz’in Büyüsüyle Yoğrulmuş Yöresel Lezzetler İş Ortaklarıyla Büyüyor

Nalia Karadeniz Mutfağı; Türkiye’de yöresel Karadeniz mutfağı’nın en iyi ve en yenilikçi temsilcisidir. İlk şubesi 2006 yılında Güneşli’de; ikinci şubesi, 2009 yılında Bostancı’da hizmete girmiştir. Biri İstanbul Avrupa, diğeri Anadolu yakasında olmak üzere iki şube ile hizmet veren Nalia; İstanbul’da gerçek Karadeniz yemekleri sunan en iddialı restorandır. Nalia; kurum kültürünün gelişmesi ve yöresel mutfağın reçeteleştirilerek, kayıt altına alınması önceliğiyle hareket ederek büyümüştür. Yöresel mutfağa kazandırdığı farklı bakış açısı ile sektörün dinamiklerini değiştirmeyi başarmış; kurulduğu günden bu yana varlığıyla sektöre yeni bir soluk ve vizyon getirmiştir.

Nalia Karadeniz Mutfağı; Karadeniz’e özgü unutulmaya yüz tutmuş tatları, yeni lezzetlerle harmanlar. Mutfağındaki özgün ve sağlıklı lezzetleri her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir bakış açısıyla sunar. Nalia; kendine özgü etnik tarifleri eşsiz lezzetlere dönüştürürken önceliği her zaman insan sağlığıdır.

 

“Eski Tatlara Yeni Lezzetler” sloganıyla yola çıkan Nalia; yenilikçi, genç ve köklerine bağlı bir bakış açısıyla büyüyor.

Nalia Karadeniz Mutfağı, sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesi, özgün ve ayrıcalıklı mutfağının avantajıyla, kendi işini kurmak isteyen girişimcilerle birlikte büyümeyi hedefliyor. Tamamen Türk kültürüne ait, özel ve özgün bir mutfağa sahip olan Nalia, bu gücünü ve birikimini yeni “İş Ortakları” ile birlikte tüm Türkiye’ye yaymayı amaç ediniyor.

 

Mutfağımızın öne çıkan özellikleri:

– Gerçek Karadeniz lezzetleri

– Farklı menüsü ile tüm damat zevklerine hitap etmesi

– Özel pişirme yöntemleri

– Mutfakta yalnızca kazeini alınmış tereyağı kullanılması

– Mutfakta ve salonlarda yalnızca Kristal Himalaya Tuzu kullanılması

– Glutensiz özel ürünler