Hedefimiz Müşterilerimizin Hayatını Kolaylaştırmak

Mr Jeff çamaşır yıkama ve kuru temizleme sektöründe mobil uygulaması ile devrim yapan, eve teslim hizmeti veren bir teknoloji şirketidir. Hedefimiz müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve iş ortaklarımız ile bir kazan-kazan ilişkisi kurmak.

Mr Jeff ile çalışmanın avantajları

Bütün süreçlerinde yeniliği seçen, sürekli iş modeli için geliştirmeler yapan bir teknoloji şirketiyiz. Ölçeklenebilir bir model. Sözleşme imzasından 30 gün sonra Jeff Bayi açılır.

Her Jeff Bayisinin kendine özel bölgesi var.

  1. ayda denge noktası

Yatırım geri dönüşü 12 ile 14 ay arasında.

Anahtar teslim (iş yeriniz en hızlı şekilde açılsın diye en iyi tedarikçileri buluyoruz)

Tanınmış bir marka, Mr Jeff 2015 Ekim ayında başladığı serüveninde uluslararası olarak 1300’den fazla franchise ile sürekli büyümeye devam ediyor. Halihazırda 23 ülkede aktif olan ve 2019’u 3.000 Jeff Bayi ile bitirmeyi hedefleyen bir markayız.

Franchise Market Türkiye
Üç ayda bir basılarak kitabevlerinden sanayi odalarına, beş yıldızlı otellerden havalimanlarına kadar birçok noktaya ulaşıyor. Hazırladığımız kaliteli, zengin içeriklerle ve ortak platformda buluşturduğumuz markalar, tedarikçiler ve yatırımcılarla franchise sektörüne hız veren ve ileriye taşıyan katma değerler yaratıyoruz ve daha fazlasını yaratmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.