Görsel İletişim Franchise’ı Image360 Kanada’ya Açılıyor

Önemli bir atakla birlikte franchiselarını Kanada pazarlarına doğru ilerletme kararı alan Image360, Kuzey Amerika’daki gelişimi dört yeni ofisi odağa alarak yoluna devam etmeyi planlıyor. Tabela ve görsel iletişim alanlarında verdiği hizmetlerle parlayan Image360, franchising planlarının ön saflarına aldığı yayılma politikalarıyla dikkatleri çekmeyi başarıyor.
Tabelalara İlgi Yeniden Doğuyor
Merkez şirket Alliance Franchise Brands bünyesinde hizmet veren ve böylece Kanada altyapılarını hali hazırda kurmuş olan Image360, Geliştirme Müdürü Mike Cline’ın tabiriyle franchising gelişimlerini organik olarak ilerletmeye devam ediyor. Yeni franchise üyelerinin ve ofislerinin yalnızca markanın ayak izini genişletmesi için değil, Kanada ekonomisi için de avantajlı olacağı belirtilirken, pek çok yerel işletmenin tabelalara olan ve yeniden hızlı yükselişe geçen taleplerinin, ivmeli bir büyüme için heyecan verici olacağı ifade ediliyor.
Güncel olarak Kanada’daki dört şubesini açmış bulunan marka, gelenekselliğin yaratıcılıkla buluştuğu tabela konseptini geniş franchising pazarlarının yeni alanlarına taşımak için deneyimli franchise sahipleri aramaya devam ediyor.
Kısa Sürede Dikkat Çeken Büyümenin Sırrı
Ekibiyle yaptığı görüşmeler doğrultusunda merkezi sistemi başarılı şekilde büyütmek için hem kendisinin hem de ortağı olan eşinin gereken tüm araç ve destekler sağlayabildiğini belirten Vladimir Iglesias, yalnızca 5 ay gibi bir süredir hizmet vermelerine ve pandemi nedeniyle yerel ve federal hükümetlerin getirdiği kısıtlamalara rağmen işletmenin gelecek için heyecan veren bir noktaya taşınabildiğinin de hatırlatmasını yapıyor.
Marka yeni oluşumların yanı sıra, mevcut baskı firmalarının dönüştürülmesini sağlayarak ve işletmelerin mevcut tekliflerine Image360 hizmetlerinin eklemesiyle yeni seçenekler yaratarak da ağını genişletmeye devam ediyor.