GLORİA JEAN’S COFFEES’DEN YAZA UYGUN HAFİF BİR LEZZET!

SAMSUNG CSC

Yazın havası ve enerjisine uygun pasta ve kahve çeşitleriyle Gloria Jean’s Coffees, sevenlerine enerji ve mutluluk dağıtmaya devam ediyor. Gloria Jean’s Coffees, bu ay kahve tutkunlarına yazın vazgeçilmez lezzeti olarak, limonlu cheesecake’ini tavsiye ediyor.

Kahve keyfini, tatlı ile pekiştirmek isteyenler için Gloria Jean’s Coffees, hem hafif hem de doyumu olmayan bir lezzet deneyimi sunmaya devam ediyor.

Kahveyi, limonlu cheesecake’in vazgeçilmez lezzetiyle bir arada sunan Gloria Jean’s Coffees, tatlı tutkunlarının keyifli sohbetlerine eşlik etmek için bekliyor.

Mevsimsel malzeme kullanılarak, taze üretilen limonlu cheesecake’ler,hafif lezzetiyle Gloria Jean’s Coffees’de, en çok tercih edilen pastalar arasında yer alıyor. Mini cheesecake’ler limonlu ve frambuazlı olarak misafirlerinin tercihine göre dilim veya mini olarak servis ediliyor.

Her parçası insanı büyüleyen limonlu ve frambuazlı cheesecake’ler, Gloria Jean’s Coffees’de, yazın en sevilen tatlısı olmaya aday!

Franchise Market Türkiye
Üç ayda bir basılarak kitabevlerinden sanayi odalarına, beş yıldızlı otellerden havalimanlarına kadar birçok noktaya ulaşıyor. Hazırladığımız kaliteli, zengin içeriklerle ve ortak platformda buluşturduğumuz markalar, tedarikçiler ve yatırımcılarla franchise sektörüne hız veren ve ileriye taşıyan katma değerler yaratıyoruz ve daha fazlasını yaratmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.