Franchise Market Türkiye Ocak 2018 Sayısından Tüm Okuyucularımıza Merhaba

Franchise Market Türkiye Ocak 2018 Sayısından Tüm Okuyucularımıza Merhaba,

2017 yılını dergimiz açısından oldukça güzel geri dönüşler ve olumlu yorumlar eşliğinde kapatmanın mutluluğu ve gururunu bizlere yaşattığınız için teşekkür ederiz.

2017 yılında Franchise ve iş dünyasına dair tüm haberleri, yeni fikirleri, makaleleri sizlerle buluşturmak için çıktığımız yolda doğru bir karar aldığımızı sizlerden gelen geri dönüşler sayesinde gördük.

Birinci sayının heyecanını hiç yitirmeden, ikinci sayımızda üzerine ekleyerek karşınıza daha zengin bir içerik ve haberlerle çıkmayı hedefledik.

Yeni yılın franchise sektörüne ve iş dünyasına neler getireceğini, nelere karşı şimdiden önlem almamız gerektiğini merak ediyorsanız, bu sayımız tüm sorularınızın yanıtını içerisinde barındırıyor.

 

2018’in bizlere sağlık, mutluluk ve başarının yanında barışı ve umudu getirmesi dileğiyle…

İmtiyaz Sahibi

Selen Deniz

Franchise Market Türkiye
Üç ayda bir basılarak kitabevlerinden sanayi odalarına, beş yıldızlı otellerden havalimanlarına kadar birçok noktaya ulaşıyor. Hazırladığımız kaliteli, zengin içeriklerle ve ortak platformda buluşturduğumuz markalar, tedarikçiler ve yatırımcılarla franchise sektörüne hız veren ve ileriye taşıyan katma değerler yaratıyoruz ve daha fazlasını yaratmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.