“Domino’s Ekmek Arası” efsanesine katılan 4 yeni lezzet

Domino’s’un efsane lezzeti Ekmek Arası, birbirinden nefis yeni çeşitleriyle ekmek arası konseptine sınıf atlatmaya devam ediyor. Domino’s fırınından çıkan sıcacık, enfes Ekmek Arası çeşitlerine artık Bol Malzemeli, Üç Peynirli, Ton Balıklı ve Patso da katıldı. Domino’s Ekmek Arası ailesinin bu dört yeni üyesi, markanın reklam yüzü Enis Arıkan’ın rol aldığı yeni bir tanıtım filmiyle tüketicilerle buluşuyor. Film boyunca başarılı oyuncuya annesi Selma Teyze ile birlikte ablası, teyzesi, yeğeni ve kuzenleri de eşlik ederken, Gel-Al’da sunulan “Dilediğin Çeşit Ekmek Arası 9,99 TL” kampanyasının da tanıtımı yapılıyor.

2018 yılında Domino’s menüsüne eklenen ve Domino’s’un efsanevi pizzalarıyla yarışan Mangal Sucuklu, Sosisli ve Kavurmalı Ekmek Arası serisine, yepyeni 4 çeşit daha eklendi. Kahvaltıdan akşam yemeğine günün her saatinde lezzet tutkunlarının en sevdiği ürünlerden olan Ekmek Arası serisi, yepyeni çeşitleri Bol Malzemeli, Üç Peynirli, Ton Balıklı ve Patso ile iştah kabartıyor.

Domino’s Sofrası’nın en beğenilen lezzetlerinden olan Ekmek Arası serisi, fırından tazecik çıkan, çıtır çıtır, sıcacık ekmekleri ve bol bol malzemeleriyle gıda sektörüne sınıf atlatmaya devam ediyor.

Günün her saatine farklı bir Ekmek Arası

Güne doyurucu bir öğünle başlamak isteyenler, aceleyle koştururken hızlı ve lezzetli bir alternatif arayanlar, ana öğünlerine tat katmak isteyenler, ana öğünle yetinmeyip aralara da bir şeyler serpiştirenler veya gece vakti acıkıp pratik bir çözüm arayanlar için artık çok daha fazla çeşitte Ekmek Arası seçeneği var!

Mozarella peyniri, sucuk, jambon, sosis, mantar, siyah zeytin, mısır, ketçap ve mayonezle zenginleşen Bol Malzemeli Ekmek Arası, çeşit çeşit malzemesiyle benzersiz bir lezzet deneyimi yaşatıyor.

Mozarella peyniri, cheddar, beyaz peynir domates ve kekiğin mükemmel uyumundan oluşan Üç Peynirli Ekmek Arası ise ağızda eriyen, akışkan peynirleriyle hem kahvaltılar hem de gün içinde enfes bir seçenek sunuyor.

Ton Balıklı Ekmek Arası, içindeki akışkan mozarella peyniri, ton balığı, mısır, domates ve mayonez ile denizden gelen enfes bir lezzet arayanların yardımına koşuyor. Patatesten vazgeçemeyenler için hazırlanan Patso Ekmek Arası ise mozarella peyniri, mayonez, ketçap, patates ve sosisle servis edilirken, doyurucu bir alternatif sunuyor.

Dilediğin Çeşit Ekmek Arası Gel-Al’da 9,99 TL

Domino’s, fırınından çıkan sıcacık ve birbirinden nefis yeni Ekmek Arası lezzetlerine özel olarak bir de kampanya başlattı. Kampanya ile lezzet tutkunları diledikleri çeşit Ekmek Arası’na Gel-Al’da sadece 9,99 TL’ye ulaşarak günün her saatinde enfes bir ziyafet çekiyor.

Domino’s Pizza hakkında

1960 yılında ABD’de kurulan Domino’s Pizza, bugün dünyada 85 ülkede toplam 16 binden fazla restoran işletiyor ve 2018 itibarıyla yıllık perakende satışları 13,5 milyar ABD Doları’nı aşıyor. Domino’s Pizza, ülkemizdeki faaliyetlerini 23 yıldır sürdürüyor. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 69 ile yayılmış 538 şubesi, Gebze, İzmir, Ankara ve Gaziantep’teki fabrikalarıyla Türkiye pizza endüstrisine öncülük ediyor.

İnovasyon alanındaki yatırımları sayesinde, Domino’s Pizza’nın Türkiye’deki evlere servis cirosunun yüzde 62’sini, dijital kanallardan alınan siparişler oluşturuyor. Domino’s Pizza’nın lezzet yolculuğu, dalında kızarmış olgun domateslerinin titizlikle hasat edilmesiyle başlıyor. Gizli baharat formülü ile harmanlayarak ürettiği nefis pizza sosunu, İtalyan mozzerella üretim teknikleriyle ürettiği mozzerella ile birleştiriyor. Pizzalarda sucuk, sosis pepperoni, jambon gibi zengin şarküteri ürünleri kullanılıyor.

Franchise Market Türkiye
Üç ayda bir basılarak kitabevlerinden sanayi odalarına, beş yıldızlı otellerden havalimanlarına kadar birçok noktaya ulaşıyor. Hazırladığımız kaliteli, zengin içeriklerle ve ortak platformda buluşturduğumuz markalar, tedarikçiler ve yatırımcılarla franchise sektörüne hız veren ve ileriye taşıyan katma değerler yaratıyoruz ve daha fazlasını yaratmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.