BURSA İSHAKBEY Kasım ayında 4 şube birden açtı!

Bursa İshakbey yeni şubelerle Türkiye’nin dört bir yanında büyüyor!

Damak tadına uygun menüleriyle lezzet tutkunlarından yoğun ilgi gören Bursa İshakbey, perakende ağını genişletmek üzere restoran yatırımlarına devam ediyor. Kasım’da 4 ayrı bölgede 4 yeni şube açan Bursa İshakbey, İstanbul, İzmir, Adana ve Gaziantep’te açtığı yeni restoranlarla Türkiye genelinde 17 şubeye ulaştı.

Lezzet meraklıları, vazgeçilmez lezzet döneri iskender ve ekmek arası olarak sunan Bursa İshakbey’i çok sevdi! Hızlı servisi, uygun fiyatı ve doyurucu porsiyonlarıyla self servis hizmet veren Bursa İshakbey, Türkiye genelinde büyümeye devam ediyor. Bursa İshakbey, 9 Kasım’da İstanbul City Center’da, 12 Kasım’da İzmir Çiğli Kipa’da, 14 Kasım’da Adana 01 Burda’da, 19 Kasım’da Gaziantep Sankopark AVM’de yeni şubelerinin kapılarını açtı.

Bursa İshakbey, yeni şubelerinde misafirlerini enfes lezzetin yanında avantajlı menülerle buluşturuyor. Uygun fiyat ve iyi hizmet dengesini koruyan Bursa İshakbey, önümüzdeki dönemde Türkiye’nin dört bir köşesinde büyümeyi planlıyor.

Franchise Market Türkiye
Üç ayda bir basılarak kitabevlerinden sanayi odalarına, beş yıldızlı otellerden havalimanlarına kadar birçok noktaya ulaşıyor. Hazırladığımız kaliteli, zengin içeriklerle ve ortak platformda buluşturduğumuz markalar, tedarikçiler ve yatırımcılarla franchise sektörüne hız veren ve ileriye taşıyan katma değerler yaratıyoruz ve daha fazlasını yaratmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.