Apple’dan Kredi Kartı Hamlesi

Dünya devi Apple bir ilke daha imza atıyor! Wall Street Journal’ın haberine göre, Apple ve Goldman Sachs markası ortak bir kredi kartı çıkarmak için hazırlıklara başladılar. Piyasaya çıkarılması planlanan yeni kredi kartı, Apple Pay markasını taşıyacak ve 2019 yılında müşterilerin kullanımına sunulacak. Bu haber ile birlikte Apple, Goldman Sachs ile yaptığı anlaşmadan sonra müşterileri için ödül kartı temin etme konusunda Barclays PLC ile uzun süredir devam eden iş birliğine de son vereceğini duyurdu.

Kendini sürekli yenileyen yapısıyla piyasanın devleri arasında yer alan Apple yeni hamlesiyle farklı sektörlerde de iddialı olduğunu bir kez daha vurgulamış oldu.

Franchise Market Türkiye
Üç ayda bir basılarak kitabevlerinden sanayi odalarına, beş yıldızlı otellerden havalimanlarına kadar birçok noktaya ulaşıyor. Hazırladığımız kaliteli, zengin içeriklerle ve ortak platformda buluşturduğumuz markalar, tedarikçiler ve yatırımcılarla franchise sektörüne hız veren ve ileriye taşıyan katma değerler yaratıyoruz ve daha fazlasını yaratmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.