18. Altın Örümcek Ödülleri’nde finalistler belli oldu; BMC TUĞRA finalde!

2002 yılından bu yana DorukNet tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen, Türkiye’deki ilk ve tek bağımsız organizasyon Altın Örümcek Ödülleri’nin bu yılki finalistleri belli oldu.

Web, dijital pazarlama, mobil teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi amacıyla düzenlenen organizasyon, her sene Türkiye’de gerçekleştirilen pek çok farklı kategoride başarılı projeyi belirliyor.

Bu yıl 1360 projenin başvurduğu, 246 adet projenin finale kaldığı Altın Örümcek Ödülleri’nde, değerlendirmeyi her biri konusunda uzman 29 kişilik jüri, 28 kategoride yaptı. Finale kalan projelerden biri de Otomotiv Kategorisi’nde BMC Tuğra.

BMC’nin 2019 yılında piyasaya çıkardığı yeni kamyon ailesi BMC Tuğra’nın web sitesi için, Platinco, Egegen ile iş birliği yaptı. Web sitesi, teknolojinin ışığında, yüksek tasarım gücüyle modern, kentli ve yenilikçi bir kimliğin temsilcisi olan Tuğra’ya uygun dinamik bir yapı olarak tasarlandı ve uygulandı.

Son aşamada finale kalan tüm kategorilerdeki projeler, kullanıcıların online oylamasına sunulacak ve her kategoride en çok oyu alan proje “Halkın Favorisi” olarak ödülünü alacak.

Franchise Market Türkiye
Üç ayda bir basılarak kitabevlerinden sanayi odalarına, beş yıldızlı otellerden havalimanlarına kadar birçok noktaya ulaşıyor. Hazırladığımız kaliteli, zengin içeriklerle ve ortak platformda buluşturduğumuz markalar, tedarikçiler ve yatırımcılarla franchise sektörüne hız veren ve ileriye taşıyan katma değerler yaratıyoruz ve daha fazlasını yaratmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.