1453 Osmanlı’dan İzmir’e İki Yeni Şube

Franchise sektörünün önemli oyuncularından 1453 Osmanlı, Towerlife Perakende Lokasyon ve Marka Danışmanlığı aracılığıyla İzmir’de iki yeni şube anlaşması imzaladı. Konak İskele ve Bostanlı İskele çok yakında Osmanlı ihtişamıyla göz doldurmaya hazırlanıyor!

COVID-19 pandemisi sebebiyle mekanların ve AVM’lerin kapatılması franchise sektörüne büyük bir darbe vurmuştu. Mart ayında yayınlanan genelgeden itibaren yaklaşık iki aydır şubeleri kapalı olan markalardan biri de Towerlife Marka Danışmanlığı bünyesindeki 1453 Osmanlı. Şartlar ne olursa olsun 1453 Osmanlı genel merkezinde çalışma şekilleri revize edildi ve çalışmalara hız kesmeden devam edildi. Bu azmin meyveleri de toplanmaya başladı…

Geçtiğimiz günlerde İzmir’in iki kilit lokasyonu Konak İskele ve Bostanlı İskele için sözleşmeler imzalandı. Koronavirüs sürecinin normalleşmesiyle birlikte çalışmalarına başlanacak olan şubelerin 2020 yılı sonuna kadar açılması planlanıyor.

Normalleşme adımları iş dünyasını da olumlu yönde etkiliyor

Towerlife Marka Danışmanlığı elindeki yayınlar aracılığıyla AVM’lere yönelik bir kampanya oluşturmuş markaların üzerindeki yükü hafifletmeye çalışmıştı. Güncel gelişmelerle de bu çalışmalar sonuca ulaştı. 1453 Osmanlı şu an Türkiye’de 21 şube ve Kuveyt’te 1 şube olarak hizmet vermekte. Franchise sektöründe hızlı büyümesiyle dikkatleri üzerine çeken 1453 Osmanlı’nın koronavirüs döneminde imza attığı bu sözleşmeler sektör içinde hareketlenmeler olduğunu işaret ediyor. Mayıs ayı itibariyle atılan normalleşme adımları iş dünyasını da olumlu yönde etkiliyor. Marka yönetimi, İzmir’in en hareketli en turistik bölgeleri Konak İskele ve Bostanlı İskele’de satışı yapılan bu şubelerin franchise sektörüne ışık tutmasını diliyor.